Červen 2018

7. 6. 2018

7. června 2018 v 19:26 | Bibi |  Jídelníčky
Sn.: jogurtové smoothie (maracuia, avokádo, dýně, konopné semínko)
Sv.: -
Ob.: Emco ořechovo-proteinová tyčinka, 100% ovoce (lisovaná dřeň Emco)
Sv.: -
Več.: sandwich s vejcem a tuňákem

+: ledový čaj, UGO raw 100% šťáva z řepy a jablka

Pohyb: -

Tak s jídlem jsem to nakonec vymyslela takhle - lépe to asi nešlo, protože jsem byla celý den mimo domov. Ale jsem celkem spokojená. :-) První přijímačky za mnou (tedy 1. část 1. přijímaček :-D, 2. mě čeká zítra a toho se tedy bojím víc, ale tak nějak to prostě dopadne. :-D). Z dneška mám dobrý pocit, test šel celkem dobře, tak uvidím, jak to dopadne + hlavně teda zítřek ještě, kterým to asi fakt zkazím, ale to je jedno, pak budou další možnosti na dalších oborech... :D
Dále jsem přemýšlela nad tím, co bych na svém těle chtěla asi nejvíce změnit... A je to divné, ale jsou to asi ruce - paže. Samozřejmě že bych chtěla shodit celkově, zmenšit a zpevnit zadek, stehna,... ale třeba s pasem jsem celkem spokojená... Jenže právě v pase a na prsou (která skoro nemám) vždy zhubnu jako první a nejvíc... ale paže vždycky zůstanou silnější a to je teď v létě nejhorší, protože je to v tričku s krátkým rukávem vidět a třeba tílka kvůli tomu nenosím vůbec... A přijde mi, že když na ruce cvičím, tak se spíše zvětší, než aby "hubly"... asi to chce prostě celkově víc zhubnout a bude to vidět i na nich. :-)
Máte také nějaké partie, které se vám shazují hůře než ostatní? Vlasntě asi každý to tak má, to bude asi v genetice... Ale tak jen by mě prostě zajímalo, jak jste na tom vy. :-)
A ještě k pohybu - docela mě mrzí, že jsem dnes necvičila, ale teď už na to fakt nemám moc náladu, zítra si to vynahradím. :-)
A vlastně ještě jedna otázka, na kterou jsem se vás chtěla zeptat. Berete některá z vás antikoncepci? Já bohužel ano, vím, že je to nezdravé, ale teď, když ještě plánuji školy, si chci být 100% jistá, že neotěhotním. (Vím, že 100% to není nikdy, ale víte jak to myslím... prostě pro ten pocit.) Chtěla jsem se zeptat - jestli ji berete - tak jestli to nějak ovlivnilo vaše hubnutí - jestli je to s ní těžší... já právě když ji začala brát měla něco kolem 50 kg (jsou to 3 roky zpět - beru ji už celkem delší dobu, to také není asi moc dobré, vím...) a po ní jsem měla strašné chutě + asi to zadržování vody a přibrala jsem 12 kg... :-( (Ale před tím jsem nikdy nebyla moc štíhlá, třeba ve 13ti jsem se 150 cm vážila 64 kg! To potom zvracení a další problémy s jídlem mi "pomohly" k váze asi 42 kg... ale o tom jsem teď mluvit nechtěla, jen tím chci říct, že ta zvýšená váha asi nebyla jen antikoncepcí, ale tím, že jsem se možná kvůli ní méně ovládala a zase moc jedla a jedno s druhým... teď už ty chutě dokážu docela ovládat, tak už to snad půjde zase dolů... ale jen mě napadlo, že to tomu asi "pomohlo"...). Také mi přijde, že jsem kvůli pilulkám dost náladová a hlavně, to mě štve asi nejvíc, už nemám takovou chuť na sex... Už to není takové. Největší chuť mám vždy během pauzy, jenže to mám MS, takže moc šancí není... Ale na druhou stranu, také to bylo asi tím přejídáním a zvracením, teď, když jím zase méně je to trochu lepší. :-D Ale prostě by mě zajímalo, jestli to také tak máte. :-)


Omlouvám se za tak dlouhý článek, chápu, že se to asi nikomu nebude chtít číst, ale dnes mě zkrátka napadá spousta věcí... :-D

6. 6. 2018

6. června 2018 v 21:42 | Bibi |  Jídelníčky
Sn.: MaxiNuta - ořechová tyčinka
Sv.: -
Ob.: vaječná omeleta + slunečnicový rohlík, zelenina, lžíce kečupu
Sv.: -
Več.: 2 rýžové racio chlebíčky se šunkou, řecký jogurt

+: káva se sojovým mlékem, hrneček kokosového mléka

Pohyb: Popsugar Fitness 20 min HIIT workout (Lorettina výzva)

Je toho více než včera ale na druhou stranu je to také více zdravé. :-) Je mi dnes hezky, ale musím se přiznat, že po obědě jsem měla nutkání ke zvracení. Ale překonala jsem to. (A asi mi k tomu pomohla myšlenka na to, že to odpoledne vlastně vycvičím. ♥) Jinak ráno jsem se vážila a ručička se posunula o kilo dolů! Páni! Jde to a bez zvracení! Sice 59 kilo pořád není to, co bych chtěla, ale je to na dobré cestě. A to jen po 1 dni... Mám vážně radost. :-) Holky, nikdy nezvracejte, nepomůže to... Spíše naopak.
(Nebudu teď k jídlům psát kalorie, trochu mě to znervózňuje :-D)


A ještě k zítřku - čekají mě 1. přijímačky na VŠ, takže budu většinu dne v autobuse a vlastně celkově mimo domov, takže vůbec nevím, jak to bude vypadat s jídlem a cvičením... Ale snad to nějak vymyslím. :-) Ach jo, kdybyste věděli, jak se mi tam nechce... :-D Strašně se bojím, mám pocit, jako bych nic neuměla (a asi to není jen pocit :-D). A hlavně nevím co budu dělat, jestli mě nevezmou nikam... Ale tak nějak to prostě dopadne... :-)

EDIT: Doufám, že už je článek pro všechny viditelný a v pořádku a prostě tak. :-D Musela jsem ho přidat podruhé, protože nejprve mi blog psal, že článek neexistuje (ale i tak se mi na mobilu zobrazoval) - a poté, co jsem se to snažila "opravit", jsem ho omylem smazala úplně a tak jsem ho celý přidala znovu. :-D

5. 6. 2018

5. června 2018 v 17:31 | Bibi |  Jídelníčky
Sn.: -
Sv.: -
Ob.: čevabčiči s bramborem (+cibule, hořčice) cca 350 kcal
Sv.: -
Več.: čínská polévka cca 300 kcal

+: malá sklenička dětského šampaňského

Pohyb: Blogilates - Abs, Butt and Thighs (30 min) cca - 110 kcal

Celkem:540 kcal

Jídelníček to není úplně ukázkový, ale jsem celkem spokojená. Akorát tedy chybí snídaně a nějaká ta zelenina/ ovoce... Ale stále to beru jako úspěch, protože jsem se nepřejedla a nezvracela. Což je super. ♥ :-)


4. 6. 2018

4. června 2018 v 17:57 | Bibi |  Deník
Ahoj! :)
Spoustě z vás určitě přijde design blogu povědomý.. je to pro to, že tohle je můj už několikátý blog a vzhled mám vlastně vždy skoro stejný. Začínám znovu a nedokážu se vracet na staré blogy. Zkrátka nový začátek... Pár věcí se změnilo. Úspěšně jsem dokončila střední školu maturitou a teď - už tenhle týden - mě čekají přijímačky na vysoké školy. Jedno se ale nezměnilo... stále nedokáži být spokojená ve svém těle. Prostě potřebuji být hubená, křehká,... Vadí mi ta kila navíc, chybí mi ta lehkost... Zkoušela jsem jíst zdravě, nezapisovat si co jím a prostě žít jako každý normální člověk. Bez kontroly to ale prostě nejde. Vždycky to skončí strašným přejídáním a následným zvracením... Doufám, že mi blog znovu pomůže. Tahle komunita mi hrozně pomáhá. Vaše blogy stále čtu a jste mi neskutečnou inspirací a podporou. Je hezké vědět, že v tom nejsem sama. Chtěla bych se zase vrátit k malému příjmu kalorií, pohybu a hlavně k nezvracení. Chci zase tu kontrolu a chci být znovu sama pro sebe hezká. Snad s mým tělem do léta alespoň trochu pohnu, abych se za sebe nemusela stydět. A vlastně ne jen v létě - abych se už nemusela stydět nikdy...
Doufám, že dnešek byl poslední den přejídání a zvracení.
Zkrátka od teď New life ♥...